Spam

Tu możecie reklamować swoje blogi, spam pozostawiony w innym miejscu na blogu będzie usuwany. 

51 komentarzy:

 1. Czy działamy bezinteresownie? Czasami tak, czasami nie. Jednak czy wszystko da się zaplanować? Oczywiście, że nie. Odważnym jest ten, kto potrafi zapanować nad strachem, a nie żyć bez strachu. Czy człowiek potrafi nie czuć nic poza wściekłością? Nie. Kiedykolwiek odczuwałeś strach? Bałeś się, otworzyć oczu? Bałeś zasnąć się, aby nie powróciły wspomnienia?
  http://traitor-love.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 2. Niebo.
  Aniołowie mieszkający po Jasnej Stronie, żyją spokojnie.
  Aniołowie mieszkający po Ciemnej Stronie, żyją w ciągłym strachu.
  Obie Strony oddziela mur, który w końcu zostaje zburzony, życie po Jasnej Stronie zmienia się w koszmar.
  Wódz Ciemnej Strony obejmuje władzę nad białymi aniołami i wprowadza tyranię.
  Życie w całym niebie zmienia się diametralnie.
  Biali aniołowie próbują odzyskać swoją stronę i walczą z Ciemnym Wodzem.

  Czy biali aniołowie odzyskają swoją stronę?
  Jak poradzi sobie z przejęciem Jasnej Strony królewska córka?
  Czy to właśnie dzięki niej Jasna Strona, znów stanie się jasna?

  Chcesz się dowiedzieć kto wygra? Zaciekawiła cię fabuła? Jeśli odpowiedź na te pytania brzmi TAK, to zapraszam do odwiedzenia mojego bloga i wyrażenia swojej opinii.
  http://po-dwoch-stronach-nieba.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 3. [SPAM]
  Sny niekiedy przekazują więcej niż nam się wydaje. Jednak czy naprawdę mogą ukazywać przeszłość? Czy rzeczywiście można im ufać? I czy warto cofać się wstecz, zamiast skupiać na teraz i tutaj?
  Milena podświadomie zaczyna szukać odpowiedzi na te pytania. Sny, które zaczęła miewać z dniem swoich osiemnastych urodzin, coraz częściej zajmują jej myśli, nie dając o sobie zapomnieć. Wkrótce nabiera nadziei, że staną się sprzymierzeńcem w rozwiązaniu tajemnic, którymi owiana jest cała jej rodzina, nie spodziewając się nawet, jak wiele mogą przy tym zmienić.
  http://mowa-snow.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 4. Codziennie żyje na granicy ze śmiercią.
  Każdej nocy zasypia z myślą, że jutro się nie obudzi.
  Codziennie boryka się z nałogiem, o który inni nawet by ją nie posądzili.
  Mała, nieporadna Lottie. To właśnie ona skrywa swój mały śmiertelny sekret. Tylko... czy zdąży uratować się zanim będzie za późno?

  http://my-deadly-addiction.blogspot.com/ - zapraszam :).

  OdpowiedzUsuń
 5. Hej.- Powiedział uśmiechając się szeroko.
  - Cześć.- Odparłam.
  - Wejdź.- Zaprosił mnie do środka.
  Wewnątrz była jeszcze niezbyt miło wyglądająca dziewczyna i niski piegowaty blondyn.
  - To co? Zaczynaj.- Powiedziała pretensjonalnie czarnowłosa.
  18:15
  ***
  Wyszłam. Za mną wybiegł brunet.
  - Poczekaj!- Zawołał.
  Stanęłam. Chłopak złapał mnie delikatnie za ramiona i przyciągnął do siebie. W tym momencie poczułam jak mi zimno.

  ****
  Liliana -Zaczynaj - mówi dziewczyna przy klawiszach. -Grasz na bębnach, nie? Możemy zagrać wszyscy razem, zobaczymy jak się nam razem gra, okay? - pyta, ale wiem, że nie oczekuje odpowiedzi. Bezgłośnie przytakuje.
  ***
  W końcu widzę facetkę, może to ich menedżerka? Za nią stoi blondyn.
  -Uwaga, uwaga! - mówi kobieta.
  -Żeby nie przeciągać. Zdecydowaliśmy, że do naszego zespołu przyjmiemy…
  Jesteś ciekaw kto się dostał? I w ogóle o co w tym chodzi?
  Wejdź na http://i-gonna-learn-how-to-fly.blogspot.com/
  Czekamy na komentarze ; )

  OdpowiedzUsuń
 6. Dziewczyna, która nie wie, co to znaczy "być wolnym". Dziewczyna, którą przerasta natłok obowiązków. Dziewczyna, której życie dla wszystkich jest idealne. Dla wszystkich, oprócz niej. Pewnego wieczoru udaje się jej uciec. Wyjeżdża. Tchórzy i doskonale zdaje sobie z tego sprawę. Łamie swoje zasady, aby chociaż raz być "normalną". Jednak jej życie nigdy nie będzie "normalne". Ale spróbować zawsze warto...

  Zapraszam na mojego bloga! :)
  http://the-royal-story1d.blogspot.com/

  Oraz wpadnij jeszcze tu, jak chcesz:
  http://anything-is-possible-opowiadania.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 7. Dwie nastolatki żyjące w skrajnej rozpuście. Mieszkanki Las Vegas korzystające w pełni z uroków tego miasta. Alkohol, seks i wieczna zabawa.
  http://blaise-georgia.blogspot.com/
  Zapraszamy! :))

  OdpowiedzUsuń
 8. ~' Mieliście kiedyś tak, że każdy dzień wydawał się waszym ostatnim? Nie? Ja mam go codziennie i uwierzcie, nie jest kolorowo. Chciałabym móc żyć poprzednim życiem. Chciałabym po prostu móc ponownie poczuć zapach świeżo skoszonej trawy, świeżych ciasteczek zrobionych przez moją mamę. Po prostu aby wszystko wróciło do normy, chodź wszyscy bardzo dobrze wiedzą, że tak się nie stanie. Został mi tylko biały sufit, na który codziennie spoglądam z cichą nadzieją, że chociaż jakaś cząstka z przeszłości, nie chcący wedrze się w szarą rzeczywistość. Nadzieja- to coś co najszybciej wygasa, lecz nie u każdego. ' Jeśli chcesz się dowiedziec , dlaczego bohaterka tak ciężko mówi o swoim życiu wpadnij na prolog na blogu ending-love.blogspot.com . Jeśli się spodoba , miło by mi było gdybyś się dodała do obserwatorów i skomentowała i wyraziła swoją opinię :) Z góry dziękuje :>

  OdpowiedzUsuń
 9. To nie jest kolejna cukierkowa opowieść o idealnej miłości i słodkich 1D. To przedstawienie REALNEGO życia gwiazdy w postaci dziennika Harry'ego Stylesa.
  http://pogranicze-w-ogniu.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 10. Życie szesnastoletniej Elodie Mercer zmienia się raz na zawsze w dniu, w którym do jej domu trafia pewien dziwny, cuchnący kundel. W rzeczywistości Woody jest ostatnim z wilkenów - istot, które, jak sądzono, istnieją tylko w baśniach. Wkrótce potem Elodie dowiaduje się, że Woody uciekł ze ściśle tajnej placówki badawczej i poszukuje go kilku naprawdę złych ludzi...

  Serdecznie zapraszam Cię do zagłębienia się w niezwykłej przygodzie, która, miejmy nadzieję, zaciekawi Cię i wciągnie :)
  [http://dreams-are-renewable.blogspot.com/]

  OdpowiedzUsuń
 11. Życie jest bajką? Oh, przepraszam, od kiedy? Może mi powiesz, skąd masz takie ciekawe wnioski? Nie? A może jednak? Z chęcią posłucham wypowiedzi kogoś, kto w życiu nie zaznał piekła... Ja? Ależ skąd! Mnie żadna tragiczna sytuacja nie spotkała, ale znam siódemkę - zupełnie obcych sobie, jak i wcześniej mi - nastolatków, których koszmary ziściły się. A jakie dokładniej? Hm, a nie za wścibski jesteś? Powiem Ci tylko, że każde z nich jest inne, ma inną historię, poglądy, jest z innej strony świata. Jak sobie z tym poradzili, pytasz? Mówiąc krótko: zemsta. Jednak oni wolą nazywać to spełnieniem marzeń. Jakich?

  Ach, za dużo byś chciał wiedzieć! Nie mogę Ci za wiele zdradzić, ale jeżeli nikomu nie wygadasz, to w tajemnicy, szepnę Ci jeszcze, że szóstkę tych zniszczonych przez los ludzi... Zaraz, zaraz! Przecież oni nie są ludźmi. Nie, nie, nie! Nie zdradzę Ci, kim są, ale skończę swą wcześniejszą myśl. Zanim będą u szczytu zdobycia swoich marzeń, spotka ich wiele przygód. Ktoś zdradzi, tajemnice zaczną wychodzić na jaw, zaczną powstawać nowe sekrety, uczucia zaczną wymykać się spod kontroli, a ich zgorzkniałe serca choć na ułamek sekundy opuszczą swój gruby mur. Przestaną udawać. Na moment i ani chwili dłużej. Pytaniem jest teraz, jak wiele będą musieli poświęcić i czy stworzone przez los przeszkody nie zniechęcą ich? Uda im się dopiąć swego? A jeśli któreś z nich zawaha się? Będą tego konsekwencje, czy raczej nie? A nieufność? Rozdzieli ich, czy złączy?
  Ah, wiele pytań, tak mało odpowiedzi, prawda? A nie chciałbyś ich poznać? Tak, chcesz? To zapraszam, na dopiero co startujące opowiadanie: zgubne-uczucia.blogspot.com.

  OdpowiedzUsuń
 12. Koperta z pieczątką ZUS, PIS i USC.

  Z głębin R'lyeh macha do Was macką sam Wyelki Cthulhu! Z przyczyn technicznych, a ode mnie niezależnych (te paskudne gwiazdy, tfu, tfu!!!) ja sam nie mogę Was zje... zmackać, ale oto głoszę rozwiązanie wszystkich problemów! Ocenialnia Pomackamy, prowadzona przez moich zaufanych Przedwiecznych!

  Ocenialnia pomackamy.blogspot.com zaprasza każdego spragnionego porządnej, wyczerpującej oceny!

  OdpowiedzUsuń
 13. *SPAM*

  Chcesz się dowiedzieć prawdy na temat swojego bloga ? Zgłoś się na czyste opowiadania , gdzie z przyjemnością zrecenzujemy twoje opowiadanie. http://czyste-opowiadania.blogspot.com/

  Oraz zapraszam cię na moje blogi z opowiadaniami:
  http://errorlove1d.blogspot.com/
  http://pelnia-marzen.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń

 14. Raz na dziesięć lat w całym Alkazarze ma miejsce niezwykłe wydarzenie. Bowiem, organizowany jest - cieszący się niezbyt dobrą sławą - Wielki Turniej Patronów, mający na celu wybranie dwunastu najlepszych wojowników. Zwycięzcy turnieju, w późniejszym czasie, w ramach nagrody, odbędą długoletnie praktyki magiczne pod okiem przedstawicieli najpotężniejszych klanów w królestwie.


  Anelaya - na pozór normalna, siedemnastoletnia dziewczyna, wychowywana przez Kaharda - głowę klanu Mirashi - od najmłodszych lat szkolona była w walce wręcz. Nie zna swojej przeszłości, żyje teraźniejszością bez większych widoków na przyszłość. Z chwilą, kiedy znowu zmuszona będzie uciekać, echo dawnych czasów stanie się na tyle głośne iż nie sposób będzie je zignorować.


  Co się stanie, gdy historia po raz kolejny postanowi zatoczyć koło?


  Serdecznie zapraszam na:
  www.zapach-strachu.blogspot.com

  Pozdrawiam!
  ^_^

  OdpowiedzUsuń
 15. Historia która dziać się nie powinna... Rose łamie przysięgę krwi dla miłości. Co na to jej stara przyjaźń? Dowiedz się sama już 3 rozdział ;)(bardzo proszę o twój komentarz) http://bond-blood.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 16. Serdecznie zapraszam na prolog, który właśnie pojawił się na moim blogu.
  http://uwierz-w-nadzieje.blogspot.com/
  Mam nadzieję, że wpadniesz i pozostawisz po sobie jakiś ślad.
  Przepraszam za spam.
  Pozdrawiam ;D

  OdpowiedzUsuń
 17. ' .. zaufaj swoim zmysłom, tylko one są Twoim ratunkiem.. '
  https://www.youtube.com/watch?v=WDnxFVLId5c
  Zapraszam serdecznie na opowiadanie o Larrym :)

  ukryta--milosc.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 18. „ Jeszcze kilka godzin temu Megan Parks mogła powiedzieć, że jest najszczęśliwszą osobą na świecie. Teraz chciałaby, żeby o jej losie zadecydował seryjny morderca.
  Wszystko obróciło się o sto osiemdziesiąt stopni w chwili, gdy dostała wiadomość od starego menadżera.
  Niegdyś uczęszczała do SM Entertaiment, by wybić się z branży muzycznej jako tancerka. Niestety zakończyła swoją karierę aferą, o której starała się zapomnieć w ciągu ostatnich dwóch lat. Przez dwadzieścia cztery miesiące wmawiała sobie, że nie nadaje się do występów na scenie i to nie w jej stylu..."

  zapraszam na http://pewnego--dnia.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 19. Przy granicy kraju, gdzie na wschodzie rozciągają się niedostępne szczyty, a źródło swe ma jedna z największych rzek, gdzie w lasach spotkać możesz Strażychwosta, przyklejona do dużego miasta leży wioska. Zwyczajna, w której ludzie toczą powoli swój los.
  Tu zaczyna się akcja opowieści.
  Główny bohater zwany Orłem pragnie zemsty na magach, którzy odebrali mu to, co kochał. Sam jednak jest jednym z nich, a Szaroludzie, dziwne magiczne przypadki, czająca się w powietrzu wojna nie ułatwiają mu dokonania wyboru. A każda podjęta decyzja może nieść za sobą spore konsekwencje.
  Zapraszam serdecznie na początek opowieści :)
  www.zawierzyciel.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 20. {SPAM}
  Ona - młoda malarka, córka bogatych rodziców, idealna. On - młody piłkarz, idol wszystkich ale najbardziej samego siebie, przystojny.
  Ona widzi miłość taką jak z romantycznych filmów, on nie widzi jej wcale mówiąc, że "miłości nie ma". Ich miłość była ale nie pasowała ani do jej ani jego opisu. Ich miłość była trudna i chociaż oboje jej nie chcieli ona ich nie zostawiła.
  Zapraszam:
  http://romeo-i-julia.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 21. Dwie nastolatki żyjące w skrajnej rozpuście. Mieszkanki Las Vegas korzystające w pełni z uroków tego miasta. Alkohol, seks i wieczna zabawa.
  http://blaise-georgia.blogspot.com/
  Zapraszamy! :))

  OdpowiedzUsuń
 22. Spotkałeś się kiedyś z artefaktami? Ale nie, nie mistycznymi przedmiotami, pochodzącymi z odległych krain stworzonych przez naszą wyobraźnię; również nie z tymi kurzącymi się w gablotach, które setki osób obmacują wzrokiem przez szyby na wystawach w muzeach.
  Prawdziwe artefakty znajdziesz u nas. Wirujące w powietrzu emocje rozproszone na cztery strony piórochwytu: prozy, poezji, dramatu i publicystyki porywają, zachwycają i nigdy nie nudzą.
  Zapraszamy na www.Artefakty.pl.

  OdpowiedzUsuń
 23. Drodzy goście, Bar Fantastyki wita Was w swoich (nie)skromnych progach! Licząc na to, iż nie uciekniecie w popłochu, oferujemy wszelkiego rodzaju fantastyczne trunki na samotne wieczory, popołudnia, poranki, noce oraz pory pomiędzy nimi.
  Krótko rzecz ujmując, pókim wszyscy trzeźwi, dzielimy się z Wami miejscem, gdzie możecie do woli przebierać, wybierać i dobierać w opowiadaniach fantastycznych – i nie tylko! Ale ta reszta dopiero po pierwszej kolejce, na trzeźwo się nie da.
  Knajpa zamierza się rozwijać – to znaczy my zamierzamy rozwijać ją – a wszelka inicjatywa mile widziana w okolicach lady. Byle higienicznie.
  Zapraszamy: www.przy-barze-fantastyki.blogspot.com!

  OdpowiedzUsuń
 24. Jedno marzenie może zmienić całe Twoje życie.
  Dowiedziała się prawdy, która nigdy nie miała wyjść na jaw. Czy po tym wszystkim będzie gotowa poświęcić swoje życie dla dobra magów ? Będzie potrafiła spojrzeć prawdzie w oczy i stanąć do walki przeciwko ważnej dla niej osoby ? Prawda zadecydowała, czas podjąć ostateczną decyzję.

  http://destroyerofevil-elitamagow.blogspot.com/

  Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń

 25. Yuka to dziewiętnastolatka mieszkająca w Osace, mająca rodziców alkoholików. Pewnego dnia wpada na dawnego przyjaciela, który jest zszokowany, że spotkał dziewczynę. Yuka z całego serca nienawidzi chłopaka, za to co zrobił, ale któregoś dnia postanawia rzucić w niepamięć przeszłość i cieszyć się życiem z przyjaciółmi. Niestety historia lubi się powtarzać i znów chłopak wyjeżdża baz pożegnania.
  Co teraz? Czy Yuka postanowi go poszukać, a może znów byś zimną suką, bez uczuć? Dowiecie, się czytając to opowiadanie w którym występuje zespół One Ok Rock.
  Adres bloga: http://one-ok-rock-and-yuka.blogspot.com/
  Pozdrawiam,
  N.

  OdpowiedzUsuń
 26. Katherine Winetrop w swoim krótkim życiu zdążyła przeżyć odejście ojca, śmierć młodszego brata i szpital psychiatryczny. Teraz prześladuje ją sen, w którym otacza ją ciemność, a ziemia wali się dookoła niej. Podczas gdy do szkoły przychodzi tajemniczy chłopak, zaczynają się dziać coraz dziwniejsze rzeczy. Z kranu zaczyna sama lecieć woda, a rośliny rosną w zatrważającym tempie. Do tego coraz częstsze informacje o podpaleniach. Co się dzieje? I jaką rolę ma w tym Katherine?

  Zapraszam na najnowsze opowiadanie fantasy „Dziedzictwo Ziemi”.
  http://dziedzictwo-ziemi.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 27. ~ Nocne rozmowy ~  Jest to miejsce, gdzie można przedyskutować każdy, ale to każdy temat bez wyjątku. Nie boimy się żadnych wyzwań,
  przygotowujemy się do każdej dyskusji. Zajrzyj na naszego bloga - http://nocnedyskusje.blogspot.com/
  Pozdrawiamy,
  Czarno-biała Ona & Sanothe

  OdpowiedzUsuń
 28. Odrzuceni przez społeczeństwo, wytykani palcami, szykanowani, paleni na stosie - taki żywot wiodły w średniowieczu wszystkie paranormalne istoty zamieszkujące nasz świat. Kilkorgu z nich cudem udało się przeżyć i wyjść cało z okresu, kiedy rozciąganie na kole i przypalanie pięt rozgrzanym do czerwoności pogrzebaczem były najpopularniejszymi torturami. Przez kilka stuleci poszukiwali się nawzajem, nie wiedząc o swoim istnieniu, lecz kiedy wreszcie się odnaleźli pod wiekowym dębem, na którym wieszani byli zdrajcy napoleońskiej armii, ich dotychczasowe życie przestało istnieć. Rozpoczęli nowy koniec prowadzący ich razem przez krew, ból i cierpienie, miłość, przyjaźń i radość do śmierci - niekoniecznie swojej.
  Czternaście stworzeń.
  Czternaście różnych charakterów.
  Czternaście rządnych krwi, ale też pragnących pokoju istot.
  Trzynaścioro odmieńców.
  Jeden człowiek.
  Mieszanka wybuchowa?
  Z tego nie może wyjść nic dobrego.

  http://nowy-koniec.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 29. Candice Dessen ma już prawie 20 lat, ale nadal czuję się jakby dopiero skończyła 16. W pewnym sensie jej życie toczy się błogo i beztrosko, ale to tylko pozory. Prócz wolności i niezależności w jej życiu dużą rolę odgrywają narkotyki, pieniądze, zabijanie i wszystko złe, co wzbudza strach. „Biznes”, w który wpakowała się już w pierwszy dzień przyjazdu do Londynu nigdy nie pozwoli jej odejść, a konsekwencje jej czynów będą się za nią ciągnąć aż do śmierci. Od czterech lat nie utrzymuje kontaktów ze swoją matką oraz młodszą siostrą i niespecjalnie jej śpieszy, aby odbudować relacje, które zniszczyła tylko i wyłącznie jej rodzicielka. Jedna z grup przestępczych, do których należy jest jej szczególnie bliska. To właśnie tam odnalazła prawdziwą przyjaźń i zrozumiała co to wsparcie. Pomimo tego, jak wiele przeszła nie należy do osób niewierzących w miłość. Nigdy nie zastanawiała się nad tym na dłuższą metę, aż do czasu poznania nieśmiałego blondyna, który również ma za sobą wiele przejść i problemów. Niall zaintrygował Candice w bardzo szczególny sposób i ta nie zamierza odpuścić dowiedzenia się prawdy o nim. Czy ich znajomość przekształci się w coś więcej? Czy Niall wyjawi swoje problemy z przeszłości ciągnące się za nim do dzisiejszego dnia? I co najważniejsze, czy Dessen powie mu prawdę, w jaki sposób zarabia na życie? Wszystkiego dowiesz się z czasem czytając mojego drugiego bloga. Niedawno zaczęłam i liczę na komentarz oraz dodanie go do obserwowanych. Byłabym wdzięczna, pozdrawiam! ; )
  www.purityandtimidity.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 30. Autorka z góry przeprasza za SPAM.
  Zapraszam na bloga z opowiadaniem YAOI. (związek mężczyzna-mężczyzna) Będą zawarte tam sceny erotyczne, dlatego jeśli ktoś nie lubi takich rzeczy, szczerze przepraszam.
  Historie opowiadające o miłości... zakazanej miłości dwóch mężczyzn. Opowiada o ich poznaniu, pasji, miłości... wszystko jest jednak oparte na końcu. Oneshot, twoshot... Zobaczymy!

  Link:
  http://big-yaoi-love.blogspot.com/

  ` Sadie.

  OdpowiedzUsuń
 31. Dwie nastolatki żyjące w skrajnej rozpuście. Mieszkanki Las Vegas korzystające w pełni z uroków tego miasta. Alkohol, seks i wieczna zabawa.
  http://blaise-georgia.blogspot.com/
  Zapraszamy! :))

  OdpowiedzUsuń
 32. [Autorka z góry przeprasza za SPAM]
  Zapraszam na mojego nowego bloga z opowiadaniem!
  Link:
  http://feel-myself.blogspot.com/
  Opis:
  Ona - bogata, delikatna, ma wszystko na skinięcie palca. Córka biznesmena, mieszkająca w Wielkiej Brytanii, z polskimi korzeniami - po matce. Chce wrócić do Polski, do swojej kochanej rodzinnej wioski, w województwie dolnośląskim.
  On - tajemniczy, przystojny, o czarującym uśmiechu i zabierającym dech w piersiach wzroku. Ma marzenie, które chce spełnić.
  Znali się od dziecka, póki Gabriela nie straciła matki i nie wyjechała do Londynu. Obiecali sobie, że zawsze będą siebie pamiętać. Kiedy dochodzi do ich ponownego spotkania, okazuje się, że złożona przysięga jest nieaktualna. Zapomniał...
  To on - Wojtek Kondrat - ratuje ją, gdy o mało nie potrącił ją samochód, od tej chwili dziewczyna chce się do niego zbliżyć. Wszystkie wspomnienia jakie dzielili razem - postanowiła odzyskać. Dzieli ich dużo, a łączy wiele... wspólne marzenia i pasja.

  ` Pozdrawiam Sadie.

  OdpowiedzUsuń
 33. Zapraszamy na nowy (i kolejny) zbiór blogów. Zgłoszonym oferujemy także możliwość zrecenzowania bloga!

  www.blogobranie.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 34. Z góry przepraszam za spam !
  Historia Carmen i Sebastiana, dwojga nastolatków połączonych przez wspólny sen. Wciągająca opowieść o zakazanej miłości ludzi, którym grozi śmiertelne niebezpieczeństwo. Co zrobi Carmen aby uratować Seba ? Jak Seb wyjawi prawdę swojej ukochanej ? Czy ciągle będzie musiał kłamać ? I gdy wreszcie wyjawi prawdę jak zareaguje Carmen ? Czy przestraszy się i zostawi Seba ? Czy pozostanie z nim na zawsze ?...tego dowiesz się na moim blogu : http://ksiazkowyskarbiec.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 35. Zapraszam serdecznie na Zło Konieczne!
  Jest to stary-nowy serwis poświęcony reklamowaniu blogów. Dawniej swoje triumfy święcił na Onecie, a teraz przyszedł czas na Blogspot. Zachęcam do zajrzenia, rozejrzenia i pozostawienia swojej reklamy. Zło, mimo że z tradycjami, tworzy się na nowo, a jak się rozwinie, to się okaże. Mam nadzieję, że wszystko pójdzie w dobrym kierunku :)
  Pozdrawiam!
  Ferhora
  zlo-konieczne.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 36. Jest to mój pierwszy blog i byłoby miło jakbyś wpadła :)

  Miłość spotyka każdego z nas, jednego szybciej, drugiego wolniej, jest czymś niepojętym-dla każdego jest czymś innym. Ulica Long Acre-ulica jak ulica, prawie niczym nie różniąca się od innych. Jednak w jednym z domów mieszka dwudziestoczteroletnia dziewczyna. Inna od wszystkich, nie ma tego czego chce. Musi ciężko pracować, aby coś osiągnąć. Pomagają jej rodzice, którzy dla dobra córki wyjechali za granicę do pracy, aby pomóc swojemu jedynemu dziecku. Jeśli chcesz dowiedzieć się jakie przygody spotkają Alex to serdecznie zapraszam!

  http://melodie-serc.blogspot.com/
  Pozdrawiam Amy ;)

  OdpowiedzUsuń
 37. Historia cichej i skrytej Cassie oraz porywczego i groźnego Louisa. Jak zakończy się ich znajomość, czy na pewno będzie bezpieczna?
  http://fanfiction-ann.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 38. http://wposzukiwaniuszczescia-yaoi.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 39. Życie Lateyshy było spokojne, ale jednego dnia stanęła o krok od śmierci. Kim był tajemniczy mężczyzna, który ją uratował? Czy to ten sam, którego córka następnego dnia trafiła do przedszkola, w którym pracuje dziewczyna? Lateysha ma do niego wiele pytań i chciałaby, aby wszystkie sprawy się wyjaśniły. Jednak to nie będzie łatwe. Czy to co jest między nimi przerodzi się w miłość? Jeśli tak, to będzie wiele osób, które zrobią wszystko żeby do tego nie dopuścić. Zapraszamy http://danger-at-every-turn.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 40. Kilka setek lat temu wybuchła wojna pomiędzy Królestwem Żywiołów, a Królestwem Cienia. Bitwa trwała kilkanaście lat, w czasie której zginęła jedna z czarownic Królestwa Żywiołów - Oriana. W tym samym dniu wiedźma ze strony Królestwa Cienia poleca jednemu z wojowników zadanie polegające na dopilnowaniu, aby wnuczka Oriany nie dowiedziała się o swoim pochodzeniu, aż do dnia swojej śmierci. Oprócz zadania, Noemi wręcza wojownikowi zakazaną księgę. Mężczyzna jest zmuszony do złożenia przysięgi, że jeśli nie wykona zadania zostanie przeklęty i klątwa ześle na niego ciężką chorobę. Czy mu się uda? Czy odnajdzie dziewczynę i dopilnuje, aby nigdy nie poznała prawdy?
  [www.zakazana-ksiega.blogspot.com]

  OdpowiedzUsuń
 41. Witam,

  zwracam się z uprzejmą prośbą o pomoc w promowaniu Magazynu Asia on Wave, który jest jedynym pismem w Polsce, traktującym nie tylko o Japonii, ale i o innych krajach azjatyckich.

  Nie prosimy o nic wygórowanego, jedynie o wspomnienie na stronie/facebooku o naszym magazynie, wstawienie zdjęcia i odnośnika do strony internetowej.

  To jeden z ostatnich apeli, aby utrzymać się na polskim rynku i dalej móc pisać o tym, co nas interesuje. To wszystko dla fanów, taka jest nasza dewiza. Kto wie, może i z Waszym ukochanym zespołem uda się przeprowadzić wywiad?

  Proszę o odpowiedź, nawet jeśli będzie negatywna.

  Pozdrawiam

  Justyna Wypiorczyk
  Dziennikarz
  ----------------
  STRONA OFICJALNA: http://magazyn-aow.pl/
  E-MAIL: info@magazyn-aow.pl
  FACEBOOK: http://www.facebook.com/MagazynAoW

  OdpowiedzUsuń
 42. "Milczenie Anioła" czyli NIE OPOWIADANIE INTERNETOWE a publikacje początkującej grafomanki powróciło do życia. Teraz i ty możesz śledzić dalsze losy Christiny oraz tajemniczego chłopaka, który ma wobec niej plan. Jak potoczy się ich historia? Sprawdź w wyrwanych z książki fragmentach na [http://misterna-rozgrywka.blogspot.com]

  OdpowiedzUsuń
 43. Corinne i Dante to małżeństwo, które kilka lat temu spotkała ogromna tragedia. Kobieta powoli popada w depresję, a jej mąż rzuca się w wir pracy. Czy jedynym lekarstwem na ich troski będzie mały chłopiec, którego postanawiają zaadoptować?

  http://anielskie-szepty.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 44. betowanie.blogspot.com

  Lubisz pomagać innym? Potrafisz posługiwać się poprawną polszczyzną i troszczysz się o nasz język ojczysty? Lubisz czytać opowiadania i poprawiać w nich błędy? Chcesz zostać beta-readerem?
  To miejsce dla Ciebie! Zapraszamy do zakładki „Rekrutacja”.

  Piszesz opowiadanie? Chciałbyś poprawić jego jakość merytoryczną? Poszukujesz bety, która przeczyta kolejny rozdział przed publikacją lub zostanie z Tobą na stałe?
  I dla Ciebie coś się tu znajdzie! Zapraszamy do przejrzenia ofert.

  Jeśli otrzymałaś/eś już taką informację bądź korzystasz z naszych usług – przepraszamy. Nie sposób wszystko ogarnąć przy takiej wielkości blogosfery.

  OdpowiedzUsuń
 45. ''Opętanie nie jest, aż tak straszne, jeśli jest ono spowodowane naszymi zwiastunami''. Chcesz się o tym przekonać? Zapraszam na nową zwiastunownię!
  www.opetani-przez-zwiastuny.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 46. youaremypoison-fanfiction.blogspot.com Dopiero zaczynamy. c:

  OdpowiedzUsuń
 47. Czym tak naprawdę jest życie? Według encyklopedycznej definicji to „stan materii (nazywanej organizmem) trwający od pojawienia się (narodzin) organizmu do zakończenia jego bytu osobniczego, w większości kończącego się śmiercią.”

  Są ludzie, dla których życie to jedynie droga ku ostateczności. Egzystencjalne cierpienie będące tylko i wyłącznie przystankiem na drodze ku niepewnej wieczności. Każdy dzień to walka. Walka ze światem o resztki godności. Łzy, ból, żal. Dla niektórych życie to katorga – wątpliwy dar, który z chęcią oddaliby tym, którzy go pragną.

  Są ludzie, dla których życie to krótka chwila pośród wieczności. Moment, który chcieliby zatrzymać jak najdłużej. Każdy dzień jest ucieczką przed śmiercią. Przed śmiercią, która kroczy tuż za nimi. Szybkość, adrenalina, ekstaza. Póki mogą, korzystają z każdej okazji, jaką daje im los. Każdy dzień to mgnienie przyjemności. Dla niektórych życie to wyzwanie, któremu trzeba stawić czoła, udowodnić swą wartość, zwyciężyć.

  A czym życie jest dla Ciebie? A jakie życie jest w rzeczywistości…?
  I jak może się odmienić, gdy spotkają się dwie osoby o tak skrajnym podejściu do sensu ludzkiego istnienia?

  Zapraszam na www.non-clamabit.blogspot.com!

  OdpowiedzUsuń
 48. Alice jest zmuszona do przeprowadzki. Zostawia najlepszych przyjaciół, zostawia swój dom, swoje dotychczasowe życie. Nie chce tego, ale nic nie da sprzeciwianie się bezwzględnemu ojcu.
  Czy odnajdzie się w nowym miejscu? Czy ma szansę na miłość? Czy da radę?

  Zapraszam do siebie :) http://nicniedasiecofnac.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 49. Zapraszam wszystkie yaoistki na blogi z One-Shotami Yaoi.
  http://creative-yaoi.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 50. Opowiadanie dla fanów WINNER, na razie jest tylko jeden rozdział, ale w najbliższym czasie pojawią się kolejne ^.^

  http://winner-opowiadanie.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 51. Piszesz bloga yaoi/M/m/slash? Nie czekaj! Zgłoś swojego bloga do Spisu Blogów Yaoi i zdobądź nowych czytelników!

  Co wyróżnia nasz spis? Prosty regulamin! Kategorie takie jakie TY sam wymyślisz!
  Zapraszamy serdecznie!

  http://spis-blogow-yaoi.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń